poniedziałek, 17 kwietnia 2017

WIELKANOC 2017
Z OKAZJI ŚWIĘTA WIELKANOCY ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁEGO ALLELUJA !!!

Kochani dalsze prowadzenie  mojego bloga stoi pod wielkim zapytaniem .Powodem jest ciągły brak czasu .  Lalek przybywa a ja  nie mam weny ich odnawiać .Wiele z nich  wymaga dużo  pracy i czasu
Przed świąteczne sprzątanie lalkowego pokoju zajęło mi kilka dni . Pokój pęka w szwach .Nie mam już miejsca na nowe lokatorki .Postanowiłam trochę uszczuplić półki ,lecz trudno rozstać się z lalkami w które włożyłam tyle pracy . Odwiedzam Wasze blogi na bieżąco ale nie zostawiam śladu pisząc komentarze . Chciałabym pokazać jeszcze wiele lalek ale nie wiem coś się we mnie  wypaliło .

6 komentarzy:

 1. Wesołych Świąt Uleńko!
  I nie pisz, że rezygnujesz. Zwyczajnie, weź urlop, odpocznij i wracaj do nas. Będziemy czekać i tęsknić za Twoimi fantastycznymi postami i wspaniale odnowionymi lalkami. Na każdego przychodzi okres zmęczenia, ale właśnie po to są urlopy, żeby odpocząć i naładować baterie. Tyle się od Ciebie dowiedziałam i nauczyła, ze nie wyobrażam sobie lalkowego świata bez Ciebie. Życzę Ci dużo zdrowia, spokoju i powrotu sił. Do zobaczenia wkrótce. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę podobnie jak Szara Sowa. Nic na siłę, urlop potrzebny od zaraz :-) Daj sobie czas i odpocznij! Wiedz jednak, że tu jesteśmy i czekamy na Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nigdy nie miałam na poczcie tyle wiadomości od anonimowych osób regularnie odwiedzających mój blog z prośbą o dalsze wpisy co dziś .Zapewniam niektórych,że jeszcze nie umieram , czuję się dobrze i póki co lalek nie wyprzedaję.Nie napisałam ,że definitywnie zamykam blog i w miarę możliwości będę go kontynuować .Pozdrawiam Panią Hannę ,Jolę .Kasię ,Monikę ,Annę i wiele innych ,których imion nie wymieniłam .Dziękuję za miłe słowa .

  OdpowiedzUsuń
 4. Preciosas imágenes, es cierto que lleva mucho tiempo poner las entradas, espero que te recuperes y no abandones totalmente el blog. Besos:-)

  OdpowiedzUsuń