poniedziałek, 23 września 2013

TAKA SOBIE PORCELANKA

Nie mam pojęcia czy lalka jest z porcelany ,czy też wykonana jest z mikstury gipsowej powlekana szkliwem .buzia jakby miała lekkie ślady pęknięć szkliwa.Kupiłam ją w sklepie z odzieżą używaną na początku sierpnia .Ubranie oryginalne w przyzwoitym stanie.ma 40 cm wysokości .Włosy moherowe.
STGNATURA    V C R 

                                                                  LALKA     ALBERONKA


Długo marzyłam o tej lalce ,kiedyś widziałam ją w sklepie w Sosnowcu lecz była zaklepana dla koleżanki z Pingera Zobaczyłam ją niedawno na aukcji i kupiłam w stanie pudełkowym.Urzekła mnie oczyma .Ma 44 cm wysokości i ślicznie uszytą sukienkę i fartuszek. Musiałam się skusić.Zdjęcie z aukcjiLalka ma przepiękne gatunkowo włosy

5 komentarzy:

 1. Alberonka piękna , te rzęsy, ubranko... ale bardziej fascynuje mnie ta pierwsza - taka ze mnie dziwaczka ;) Ten kolor szkliwa.... , unikatowy wzór pyszczka - bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza panna mnie urzekła, jest niespotykana. Alberonki maja swoja klasę, nawet pokojówki, wyglądają jak damy, które przebrały się na bal kostiumowy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Alberonka faktycznie ma urzekające spojrzenie.. ;) A pierwsza laleczka bardzo nietypowa... takiej chyba jeszcze nie widziałam ;) Gratuluję obu zdobyczy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsza panna bardzo sympatyczna. Alberonka oczywiście piękna - to typ, który widnieje jako jeden z wielu na mojej życzeniowej liście. Cudna jest:)

  OdpowiedzUsuń
 5. alberonka bardzo ładna!!

  OdpowiedzUsuń